Zaczęło się od zabawy. Po premierze Solo – A Star Wars Story,  youtuber Shamook postanowił wziąść na warsztat postać Hana i wykorzystać metodę deepfake, aby podmienić głównego aktora (Alden Ehrenreich ) na oryginalnego Harrisona Forda. Próba się udała.Zresztą zobaczcie sami:

Po pojawieniu się finałowego odcinka The Mandalorian youtuber “poprawił” wygląd młodego Skywalkera. Trzeba przyznać, że efekt był zadawalający.

Na efekt swoich prac nie czekał zbyt długo.Zgłosiła się do niego firma Industrial Light and Magic, czyli działem Lucasfilm zajmującym się efektami specjalnymi. Według doniesień – podpisał kontrakt.

Chociaż szczegóły na temat przyszłych projektów, w które może być zaangażowany ten uzdolniony Youtuber, nie zostały jeszcze wyjawione, serwis Indiewire podaje, że przedstawiciele Industrial Light and Magic są zainteresowani sztuczną inteligencją i uczeniem maszynowym.

Pracownicy Disneya już wielokrotnie udowodnili, że możliwe jest wprowadzenie młodszej wersji starszego aktora do kinowych produkcji. Możliwe jednak, że z pomocą Shamooka widzowie otrzymają znacznie więcej takich eksperymentów, dzięki czemu nadciągające filmy i seriale mogą stanowić naprawdę interesujący seans.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.