Sukces Łotra 1 sprowokował Disneya o podjęciu decyzji o nakręceniu filmu w klimacie tejże produkcji. Jako głównego bohatera wybrał agenta wywiadu, Cassiana Andora .

Nic dziwnego, bohater grany przez Diego Lunę jest skomplikowaną postacią – przypomnijmy sobie scenę, w której zabija informatora Rebelii aby ratować siebie.W rozmowie z The Hollywood Reporter Diego Luna powiedział :

Opowiadanie tej historii jest naprawdę interesujące – nawet jeśli wiemy, gdzie i jak się kończy. Rodzaj podejścia do takiej opowieści nieuchronnie prowadzi do głębszych refleksji. Kiedy już wiesz, do czego zdolny jest Cassian, pojawia się ogromne pole do jego eksploracji, a to coś, co bardzo ekscytuje mnie jako aktora. (…) Myślę, że format jest świetny, ponieważ mamy wystarczająco dużo czasu na zbadanie wszystkich tych warstw. (…) Jestem naprawdę podekscytowany powrotem do tej postaci – uwielbiałem się w nią wcielać i naprawdę podobało mi się to, co ten film sobą reprezentował. Jestem szczęśliwy, że mogę wrócić do tej roli. (…) Ilość pracy związanej z serialem przypomina pracę, jaką wykonujesz przy filmie. Mam wrażenie, że robimy bardzo długi film

Zapowiada się ciekawa produkcja. Portal Illuminerdi opublikował nowy opis serialu. Jest on ogólny, ale mniej więcej mówi, czego się spodziewać. Tak brzmi:

Oto przygody rebelianckiego szpiega Cassiana Andora w czasach kształtowania się Rebelii przed wydarzeniami z filmu Łotr 1. Diego Luna powraca jako Andor, którego grał w filmie z 2016 roku. Jest to porywający thriller szpiegowski, który pokaże jak działa wywiad podczas misji mających na celu odbudowanie nadziei w galaktyce w szponach bezlitosnego imperium.

Pierwsze ujęcia z Andora

Jeżeli weźmiemy pod uwagę serial The Mandalorian, który okazał się hitem Disneya – możemy spodziewać się czegoś dobrego.

Andor ma składać się z 12 odcinków i opowiedzieć o tym, co skłoniło Cassiana do przyłączenia się do walki przeciw Imperium i co doprowadziło go do momentu, w którym ujrzeliśmy go w Rogue One. Produkcja ma wypełnić niektóre luki między epizodami III i IV.

Szkice koncepcyjne Star Wars Andor

Narada w centrum Rebelii
Gwiezdny niszczyciel typu Venator, zaprojektowany przez Republikę, później, rzecz jasna, używany przez Imperium
Nieznana, pełna niewielkich biur imperialna baza

Ciekawostka – podobno w serialu ma pojawić się Obi Wan Kenobi.Serwis The Illuminerdi podał, że Ewan McGregor jako Obi-Wan Kenobi pojawi się w „Andorze”. Nie wiadomo jednak, w jaki sposób to się stanie. Można jedynie rozpatrywać pewne możliwe scenariusze. Jak czytamy na portalu, mając na uwadze, że mistrz Jedi jest w bliskich kontaktach z senatorem Bailem Organą, prawdopodobne jest, że może na przykład dostarczać mu ważnych informacji dotyczących rozwijającej się rebelii.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.