Powrót z zaświatów – The Mandalorian sezon 2

30 października miała premierę długo oczekiwana kontynuacja przygód Łowcy nagród ze świata Star Wars. Już na wstępie uderza inna linia melodyjna filmu. Bardziej dynamiczna, co sugeruje więcej akcji. Niewątpliwie drugi sezon The Mandalorian dostał większy budżet na realizację. Pierwszy odcinek znowu prowadzi nas na ojczystą planetę Luke’a , Tatooine. Planetę od której wszystko się zaczęło.

Spotykamy znane postacie – Ludzie pustyni, Jawy. Historia wgłębia nas w ich życie.Poznajemy sposób życia szczególnie Ludzi Pustyni – Tuskenów. I co ciekawe, lud ten potrafi współpracować z innymi rasami.

Długość pierwszego rozdziału jest imponująca jak na ten serial – blisko 50 minut. Jednocześnie ten czas mija bardzo szybko.Konwencja westernu pozostała , czyli największy atut filmu pozostał nienaruszony.

I jak wielu fanów oczekiwało – mamy w The Mandalorian powrót z zaświatów – nie będę zdradzał w jaki sposób zostało to ukazane, ale możemy spodziewać się ,że postać odegra znaczącą rolę w dalszej fabule.

Pozory mogą mylić
Oficjalne gadżety filmowe

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.