Do premiery drugiego sezonu The Mandolorian pozostało jeszcze sporo czasu.Jak zapowiedział twórca serialu, Jon Favreau,prace przebiegają zgodnie z planem, pomimo silnych przesłanek na temat opóźnień spowodowanych koronawirusem.
Co wiemy na temat oczekiwanego serialu?

Przypomnijmy sobie Powrót Jedi, a szczególnie scenę na barce Jabby i zamieszanie jakie wywołał Luke Skywalker doprowadzając do śmierci gangstera.Właśnie w tej scenie ginie sławny łowca nagród,mandalorianin,Boba Fett.
Według twórcy serialu tak się jednak nie stało.Jakimś cudem udało mu się wydostać z Wielkiej Jamy Carkoon i uniknął śmierci w trzewiach Sarlacca.
W jaki sposób?
Może się dowiemy, bowiem w The Mandalorian ma wystąpić Temuera Morrison, czyli aktor, który zagrał Jango Fetta w filmie Gwiezdne wojny – Część II: Atak klonów. Osobom niezaznajomionym z realiami tego uniwersum należy się słowo wyjaśnienia. Boba jest jednym z klonów Jango i jego przybranym synem. Dlatego w obie role może wcielić się ta sama osoba.

Spoiler – unikalne zdjęcia z planu 2 sezonu.

Następną niespodzianką jest pojawienie się Ashoki Tano.Ta była uczennica Anakina Skywalkera,która uciekła przed klonami wykonującymi sławetny rozkaz 66, pierwszy raz zawita do produkcji live-action.

Premiera sezonu drugiego już w październiku tego roku na Disney plus.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.