Wojny klonów zbliżają się do Wielkiego finału.Zpstały jeszcze dwa odcinki.
Odcinek 11 siódmego sezonu Gwiezdnych Wojen: Wojny Klonów będzie zawierał Order 66. przedostatni odcinek finału serii Wojny Klonów jest z całą pewnością epicki, zwłaszcza teraz, gdy linia czasu całkowicie przeniosła się w burzliwe wydarzenia, które miały miejsce podczas Zemsty Sithów. Ahsoka Tano mogła przeżyć swój pojedynek z Darth Maul podczas oblężenia Mandalore, ale dla byłego ucznia Anakina będzie trudniej uciec z Orderu 66.

Ahsoka mogła z powodzeniem pokonać Dartha Maula w poprzednim odcinku, zwanym “Widmowym uczniem”, ale były Jedi czuł się niezbyt zwycięsko. Maul ostrzegał ją, że jej były mistrz Anakin Skywalker był kluczem do triumfu Dartha Sidiousa nad Jedi. Ahsoka nie wierzyła, że Anakin spadnie na Ciemną Stronę. Wyczuwa jednak głębokie zakłócenie w Mocy, które sprawia, że czuje się niepewnie, ale wciąż nie jest świadoma nadchodzącej tragedii.

Streszczenie jedenastego odcinka “Wojny klonów”, zatytułowanego “Shattered”, potwierdza główny szczegół fabuły, który zmieni życie Ahsoki na zawsze. W streszczeniu odcinka wspomina się o niesławnym Order 66, który został ogłoszony podczas jej podróży w celu dostarczenia Dartha Maula do Rady Jedi na Coruscant. Podgląd odcinka, którego premiera odbędzie się 1 maja na Disney+, jest jak niepokojący spokój przed nastaniem mrocznej burzy, która jest złowieszczym planem Dartha Sidiousa. Zobacz streszczenie odcinka i klip z kanału Star Wars YouTube poniżej:

Po udanym schwytaniu Maula na Mandalore, Ahsoka planuje dostarczyć go do Rady Jedi na Coruscant. Gdy Order 66 zostaje ogłoszony w środku jej podróży, jej świat zostaje odwrócony do góry nogami. Przyjaciele stają się wrogami, a wrogowie stają się sojusznikami w “Shattered” w ten piątek, 1 maja st , a następnie w poniedziałek 4 maja finał serii pt “Victory and Death”

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.