Lego Star Wars The Skywalker Saga – inna niż wszystkie

Lego Star Wars The Skywalker Saga – inna niż wszystkie

07/07/2019 0 przez rebell

Na tegorocznych targach E3 zaprezentowano nową odsłonę gry z serii Lego Star Wars, która według opinii dziennikarzy obecnych na zamkniętej prezentacji, jest produkcją odbiegającą od tego, do czego przyzwyczaiły nas produkcje z LEGO w tytule.

W LEGO Star Wars: The Skywalker Saga mają znaleźć się wszystkie planety znane z filmów i wygląda na to, że będziemy podróżować pomiędzy nimi na pokładzie Sokoła Milenium. Pojawią się tu również walki w kosmosie. Sama gra ma być obszerna – wspomniano o 45 głównych misjach.

W kilku słowach zapowiedź gry skomentował Tom Stone, Dyrektor Zarządzania z TT Games:

LEGO® Gwiezdne Wojny™: Skywalker – saga oznacza dla nas powrót do franczyzy, która rozpoczęła serię gier LEGO. Gra podaruje fanom zupełnie nowe doświadczenie LEGO Gwiezdne Wojny z kompletnie swobodną eksploracją galaktyki. To była niezmierna przyjemność być częścią zespołu podczas premiery oryginalnej gry LEGO® Gwiezdne Wojny™. Czuję tę samą ekscytację, ruszając tę serię dalej, pomagając stworzyć jej nową erę.

O grze wypowiedział się także Douglas Reilly, wiceprezes Lucasfilm Games:

Z okazji końca filmowej sagi chcielibyśmy podarować fanom ostateczną grę w uniwersum Gwiezdnych Wojen, z humorem i urokiem LEGO. LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker – saga ożywi znane i nieznane przygody w jednej epickiej kulminacji wszystkich dziewięciu filmów sagi, świętując koniec tego rozdziału w Gwiezdnych Wojnach

Na chwilę obecną nie jest znana dokładniejsza data premiery nowej gry, wiemy tylko, że zadebiutuje ona w 2020 roku.

Czekacie na ten tytuł?