Star Wars Jedi: Fallen Order – najnowsze news’y

Star Wars Jedi: Fallen Order – najnowsze news’y

22/06/2019 0 przez rebell

Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutuje 15 listopada na PC, PS4 i Xboksie One .

Chociaż do premiery oczekiwanej przez fanów gry zostało pięć miesięcy, już są znane pewne fakty zaprezentowane na tegorocznych targach E3 2019.

Akcja Star Wars Jedi: Fallen Order będzie się rozgrywać pomiędzy trzecim a czwartym epizodem filmowej sagi, w okresie tuż po wykonaniu słynnego rozkazu 66. W grze wcielimy się w niejakiego Cala Kestisa (wcielił się w niego Cameron Managhan, znany m.in. z serialu “Gotham”), młodego padawana, któremu udało się przeżyć mord przeprowadzony przez imperatora Palpatine na zakonie Jedi.

Obecnie niedoszły rycerz Jedi ukrywa się w Środkowych Rubieżach, na planecie Bracca, pracując jako złomiarz. Pewnego dnia sytuacja zmusza go do tego, by użyć Mocy, co sprowadza na niego pościg imperialnej Inkwizycji, zajmującej się dobijaniem ocalałych członków zakonu. Cal rozpoczyna ucieczkę, podczas której trafi na tajemniczą Cere, która pomoże mu dokończyć trening Jedi, oraz na członków formującego się dopiero ruchu oporu, w tym na znanego z “Łotra 1” Sawa Gerrerę.

W Star Wars Jedi: Fallen Order otrzymamy dostęp do statku oraz załogi, a podczas rozgrywki będziemy dowolnie latać po kilku planetach. Bohater może uczyć się nowych zdolności, które pozwolą mu wgłębiać się w nowe miejscówki – wiele lokacji na początku będzie zablokowanych.

No nic, pozostaje nam tylko czekać…

Poniżej prezentujemy obszerny gemeplay z gry: