Knights of the Old Republic – Nowa Trylogia Star Wars ?

Knights of the Old Republic – Nowa Trylogia Star Wars ?

24/05/2019 0 przez rebell
Saga Skywalkerów dobiega końca. W grudniu tego roku fanów Star Wars czeka finał historii i oczekiwanie na dalsze losy odległej galaktyki. Jednak Disney przygotowuje nie lada gratkę dla miłośników gwiezdnych wojen – prawdopodobnie następna trylogia będzie opowieścią o Starej Republice.

Podczas Star Wars Celebration w kwietniu, szefująca Lucasfilm Kathleen Kennedy w rozmowie z MTV News stwierdziła, że rzeczywiście firma przymierza się do realizacji takiego projektu, ale nie jest jasne, co z tego wyniknie.

Teraz, dzięki portalowi BuzzFeed News , który powołuje się na swoje źródła, za scenariusz filmu ma odpowiadać Laeta Kalogridis, która znana jest z takich filmów jak Aleksander, Wyspa tajemnic,  i Alita: Battle Angel, Jest też twórczynią serialu Altered Carbon.Tak naprawdę poza informacją o tym, że film ma opierać się w jakimś stopniu na grze, nie wiadomo nic więcej. Nie wiemy więc, czy to bezpośrednia adaptacja jakiejś historii, czy po prostu inspiracja fabułą gry i osadzenie filmu w tych ramach czasowych. Lucasfilm nie potwierdza, ani nie dementuje doniesień na temat scenarzystki, więc traktujcie tę informacje z dystansem.