Marzenie fana Star Wars

Marzenie fana Star Wars

02/03/2019 0 przez rebell

Zajrzyj do unikalnej twierdzy znajdującej się przy ulicy Valerie 5409 ( USA) a zostaniesz przeniesiony do odległej galaktyki…

Powiedzmy sobie szczerze – nie każdy posiada 4,5 miliona dolarów na wymarzony dom.

Dwór Bellaire o powierzchni 9 182 stóp kwadratowych jest wyposażony w jedyny w swoim rodzaju pokój multimedialny o tematyce Star Wars, który jest obowiązkowy dla każdego prawdziwego fanatyka.

Oprawione plakaty filmowe Gwiezdnych Wojen układają się na ścianie niczym koncesyjne stoiska, przygotowując gości przed wejściem do kina domowego. Ściany są wyeksponowane fotosami układu słonecznego, statków kosmicznych i zmieniających kolor gwiazd, podczas gdy przestronne kanapy i jadalnia oferują komfortowe siedzenia.

Zbudowany jak forteca, dom jest w całości wykonany z betonu i stali, według Marthy Turner Sotheby’s International Realty . Zbudowany zgodnie z normami przeciw huraganu Miami-Dade County, nieruchomość jest wyposażona w system automatyki domowej i panele słoneczne, a także posiada 10.000 galonów podziemnego systemu zbierania wody deszczowej ukrytego pod nim. Kolejną unikalną cechą są ściany tynkowe, które pochłaniają zapachy i wilgoć oraz zapobiegają zamgleniu luster.

no images were found