News z Epizodu IX – spoiler ?

News z Epizodu IX – spoiler ?

11/02/2019 0 przez rebell

Poniższe informacje pochodzą ze źródeł portali makingStarWars.com i reddit.com . 

Materiały zawierają prawdopodobnie ogólne spoilery Episodu IX, więc jeśli nie chcesz psuć sobie przyjemności z zaskoczenia – nie czytaj. Nie udostępniaj. Ale jeśli czujesz nieodpartą chęć poznania ścieżki ciemnej mocy możesz śmiało tu wejść.

Zdjęcia pochodzą dzięki uprzejmości osoby, która wcześniej dostarczyła mi informacji na temat poprzednich filmów, które ostatecznie okazały się prawdziwe. Ta osoba chce pozostać anonimowa (z dość oczywistych powodów) i dlatego zamieszczam ją w jej imieniu. Obrazy zostały skompilowane w kolaż, a nieistotne fragmenty każdego obrazu zostały zmienione w celu ukrycia, skąd pochodzą.  –  słowa zamieszczone przez JediPaxis.

Leaked Episode IX Concept Art and Reference Photos from StarWarsLeaks

Źródło twierdzi, że widział Kylo’a Ren z przerobioną maską w różnych etapach przebierania się, co oznacza, że nie możemy jeszcze powiedzieć, jak często nosi kask – więc jeśli ta wiadomość Cię rozczarowuje, staraj się o tym nie pamiętać… Wyglądało to tak, jakby maska została ułożona z powrotem przy użyciu jakiegoś czerwonego, krystalicznego materiału wiążącego. Wizualizacja nadała masce “bardzo zniekształcony wygląd”. Trochę Kylo, trochę Vader, a może nawet z odrobiną stylizacji twarzy Maula.

A jaka jest prawda? Przekonamy się w grudniu tego roku .